https://www.lednice-apartmany.cz/

Popis ubytování

Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou klimatizované a mají dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.

Apartmán 1

Apartmán s dispozicí 2kk směřovaný do klidné ulice. Tento apartmán má ložnici s manželskou postelí. V obývacím pokoji se nachází rozkládací pohovka, jídelní stůl a televize. Součástí je vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, elektrický vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice). Celková plocha apartmánu je 35 m2.

Apartmán 2

Apartmán s dispozicí 2kk směřovaný do dvora. Tento apartmán má ložnici s manželskou postelí. V obývacím pokoji se nachází rozkládací pohovka, jídelní stůl a televize. Součástí je vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, elektrický vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice). Celková plocha apartmánu je 32 m2.

https://www.lednice-apartmany.cz/